Všeobecný lekár
Portál vseobecny-lekar.info určite nemá nahradiť návštevu Vášho všeobecného lekára (praktického lekára), má len pomôcť a informovať o základných diagnózach. Nepodceňte chorobu a navštívte všeobecného lekára!
Advertisement

Ako si vybrať tenisového trénera

Mnoho tenisových nadšencov, začínajúcich, alebo aj pokročilých hráčov nevie, ako si vybrať svojho osobného tenisového trénera. Aké kritéria by mal tenisový tréner spĺňať na to, aby výsledky tréningu boli čo najlepšie?

Tenisový tréner má v prvom rade motivovať svojho zverenca aby dosiahol vytúžený cieľ a výsledky. Každý osobný tenisový tréner musí byť schopný zlepšiť hernú úroveň akéhokoľvek hráča, či už úplného začiatočníka, alebo aj hráča s pokročilými skúsenosťami. Úspešný tenisový tréner je ten, ktorý môže preukázať svoje úspechy, či poukázať na úspechy svojich zverencov. Osobný tréner musí mať tiež pozitívny prístup k hráčom, byť ústretový a samozrejme trpezlivý. Tenisový tréner by mal preukázať dobrú hernú techniku, ktorú by mal vedieť svojim zverencom vysvetliť.

Aj samotný osobný tréner by nemal prestávať vo svojom vzdelávaní a mal by stále zvyšovať úroveň svojich trénerských schopností. Tenisový tréner by mal svojho zverenca podporovať, konzultovať s ním problémy a pomáhať mu zdokonaľovať techniku hry.

www.emedik.sk
Rýchly test potravinovej intolerancie - testuje naraz až 59 potravín a výsledky máte už do 40 minút

www.food-detective.sk

produkty pre zdravie a relax

Diagnostické testy - drogové, ovulačné, tehotenské a iné diagnostické testy

ortézy, bandáže

focusing.sk - rýchle, presné a tiché meranie telesnej teploty, bez stresu a budenia zo spánku.

Biolampa Biostimul do 24 hodín doma od e-liecba.sk

http://www.okluzory-latkove.cz/ Látkové okluzory s periférnou blokáciou pre deti pre liečbu tupozrakosti a škúlenia, pohodlné, motivující. na výber 40 obrázků, pro chlapce i dievčatá..

Pokud Vás trápí vysoký krevní tlak, vybírejte pouze certifikované tlakoměry. Komfortné prenosne masážne stoly a príslušenstvo k masážnym stolom.

KX Laser - účinná laserová terapie na základě současných poznatků lékařského vývoje

Ogstudiovoziky.sk - Predaj a servis elektrických invalidných vozíkov a skútrov.