Všeobecný lekár
Portál vseobecny-lekar.info určite nemá nahradiť návštevu Vášho všeobecného lekára (praktického lekára), má len pomôcť a informovať o základných diagnózach. Nepodceňte chorobu a navštívte všeobecného lekára!
Advertisement

Elektronická cigareta vonia aj nefajčiarom!

Ak skutočne chcete prestať fajčiť a nechýba vám pevná vôľa, motivácia a odhodlanie, pravdepodobne sa vám to podarí aj bez rôznych odvykacích kúr, nikotínových náplastí či žuvačiek. Zbaviť sa tohto zlozvyku je predsa vo vašom záujme, a to hlavne zo zdravotných dôvodov.

Ak ste však tuhým fajčiarom a vopred viete, že s týmto zlozvykom sa vám len tak ľahko nepodarí skoncovať, prípadne ste to už niekoľkokrát skúsili a rôzne iné zdroje nikotínu vám nepostačujú, mali by ste skúsiť elektronickú cigaretu.

Mnoho ľudí vďaka nej skutočne prestalo fajčiť hlavne preto, že sa dá začať s pomerne vysokými dávkami nikotínu, ktoré budete postupne znižovať až dospejete do štádia, že ho nebudete potrebovať vôbec. Navyše, náplň do elektronickej cigarety môže mať rôzne príchute, po ktorých následne vonia vydychovaný dym. To znamená, že elektronická cigareta poteší nie len vás, ale aj vašich priateľov, ktorí sa už nikdy nebudú môcť sťažovať, že páchnu po cigaretách!

www.emedik.sk
Rýchly test potravinovej intolerancie - testuje naraz až 59 potravín a výsledky máte už do 40 minút

www.food-detective.sk

produkty pre zdravie a relax

Diagnostické testy - drogové, ovulačné, tehotenské a iné diagnostické testy

ortézy, bandáže

focusing.sk - rýchle, presné a tiché meranie telesnej teploty, bez stresu a budenia zo spánku.

Biolampa Biostimul do 24 hodín doma od e-liecba.sk

http://www.okluzory-latkove.cz/ Látkové okluzory s periférnou blokáciou pre deti pre liečbu tupozrakosti a škúlenia, pohodlné, motivující. na výber 40 obrázků, pro chlapce i dievčatá..

Pokud Vás trápí vysoký krevní tlak, vybírejte pouze certifikované tlakoměry. Komfortné prenosne masážne stoly a príslušenstvo k masážnym stolom.

KX Laser - účinná laserová terapie na základě současných poznatků lékařského vývoje

Ogstudiovoziky.sk - Predaj a servis elektrických invalidných vozíkov a skútrov.