Všeobecný lekár
Portál vseobecny-lekar.info určite nemá nahradiť návštevu Vášho všeobecného lekára (praktického lekára), má len pomôcť a informovať o základných diagnózach. Nepodceňte chorobu a navštívte všeobecného lekára!
Advertisement

Neinvazívna liposukcia

Po krásnych a pevných stehnách, zadočku, či brušku túži nejedna žena. Ale ako ich dosiahnuť bezbolestne a bez veľkej námahy? Je to vôbec možné? Lekárska kozmetika zahŕňa množstvo procedúr, ktoré pomáhajú získať pekné krivky, odbúrať tuky a zbaviť sa celulitídy. Jednou z takýchto metód je aj neinvazívna liposukcia.

Neinvazívna, alebo aj nechirurgická liposukcia je bezbolestný spôsob zbavovania lokálneho tuku a celulitídy s trvalým výsledkom. Neinvazívna liposukcia zaručuje redukciu tukových tkanív aj z problematických oblastí, ako sú stehná, bruško a vnútorná časť ramien.

Hlavnou výhodou neinvazívnej liposukcie je, že sa pri nej nevykonávajú žiadne chirurgické zákroky. Napriek tomu je veľmi účinná a nemá vedľajšie účinky. Na rozdiel od mechanickej liposukcie, kedy sa pomocou kanýl odsáva tuk z tela, pri neinvazívnej liposukcii nehrozia jazvy, ani riziko krvácania počas zákroku. Centrá a oddelenia lekárskej kozmetiky ponúkajú viac metód neinvazívnej liposukcie. K najznámejším patrí kryolipolýza, kedy ide o zmrazovanie tukových buniek a kavitácia, čo je neinvazívna liposukcia s využitím ultrazvukovej technológie.

www.emedik.sk
Rýchly test potravinovej intolerancie - testuje naraz až 59 potravín a výsledky máte už do 40 minút

www.food-detective.sk

produkty pre zdravie a relax

Diagnostické testy - drogové, ovulačné, tehotenské a iné diagnostické testy

ortézy, bandáže

focusing.sk - rýchle, presné a tiché meranie telesnej teploty, bez stresu a budenia zo spánku.

Biolampa Biostimul do 24 hodín doma od e-liecba.sk

http://www.okluzory-latkove.cz/ Látkové okluzory s periférnou blokáciou pre deti pre liečbu tupozrakosti a škúlenia, pohodlné, motivující. na výber 40 obrázků, pro chlapce i dievčatá..

Pokud Vás trápí vysoký krevní tlak, vybírejte pouze certifikované tlakoměry. Komfortné prenosne masážne stoly a príslušenstvo k masážnym stolom.

KX Laser - účinná laserová terapie na základě současných poznatků lékařského vývoje

Ogstudiovoziky.sk - Predaj a servis elektrických invalidných vozíkov a skútrov.