Všeobecný lekár
Portál vseobecny-lekar.info určite nemá nahradiť návštevu Vášho všeobecného lekára (praktického lekára), má len pomôcť a informovať o základných diagnózach. Nepodceňte chorobu a navštívte všeobecného lekára!
Advertisement

S mobilem opatrně! I on může poškodit váš sexuální život

Erektilní dysfunkce je stav, kdy muž nemůže dosáhnout erekce potřebnou pro pohlavní styk. Tato porucha má několik důvodů. Nejčastěji, běžné, krátkodobé a snadno řešitelné možné příčiny jsou buď to, že mužova mysl je zaměstnána řadou problémů běžného života, je ve stresu, rozrušený (tedy psychogenní příčiny), případně toho vypil (alkoholu) více, než by se patřilo. Druhým typem je organická erektilní dysfunkce, která je nejčastěji způsobena fyzickým onemocněním.
Diagnostika je komplexní
Přibližně desetina mužů má problém s trvalou, chronickou erektilní dysfunkcí, která může být způsobena právě fyzickým onemocněním. Nejčastěji jsou to onemocnění jako cukrovka, vysoký krevní tlak, ateroskleróza, roztroušená skleróza, stavy po operacích tlustého střeva, prostaty, stavy po úrazu míchy, těžké onemocnění ledvin, deprese. Erektilní dysfunkce může mít příčinu i v již užívaných lécích a jejich vedlejších účincích. Proto se i při léčbě erektilní dysfunkce třeba prvotně zaměřit na posouzení celkového zdravotního stavu pacienta, aby se vyloučily možné nemoci, které mohou tento problém způsobovat. Netřeba si nijak zoufat. Moderní medicína výrazně pokročila i v případě tohoto nepříjemného problému a dokáže tak vyřešit i erektilní dysfunkci už asi v každém případě.
Způsobů léčby je mnoho. Většinou se začíná tabletkami, později se může přistoupit i k injekcím způsobujícím bezprostřední erekci a mezi nejnovější metody léčby patří například terapie ultrazvukovými rázovými vlnami. Rázová vlna je silný, necílený zvukový impuls, šířící se formou kmitající vlny. Akustické rázové vlny jsou šokové vlny charakteristické kolísavou změnou tlaku, vysokou amplitudou a neperiodicitou. Netřeba se však ničeho obávat. Akustické rázy pronikají do těla bez jakéhokoliv poškození kůže.
Pozor i na mobily!
Je dokázáno, že poruchy erekce může způsobovat i váš mobilní telefon. Pokud si ho pravidelně ukládáte do kapsy, abyste ho měli po ruce, měli byste si to pořádně rozmyslet. Mobilní telefon vám může způsobit nejen poruchy erekce, ale také neplodnost. Proto opravdu pozor i na vašeho dennodenního společníka a pomocníka. Může vám i uškodit.

Leave a Reply

www.emedik.sk
Rýchly test potravinovej intolerancie - testuje naraz až 59 potravín a výsledky máte už do 40 minút

www.food-detective.sk

produkty pre zdravie a relax

Diagnostické testy - drogové, ovulačné, tehotenské a iné diagnostické testy

ortézy, bandáže

focusing.sk - rýchle, presné a tiché meranie telesnej teploty, bez stresu a budenia zo spánku.

Biolampa Biostimul do 24 hodín doma od e-liecba.sk

http://www.okluzory-latkove.cz/ Látkové okluzory s periférnou blokáciou pre deti pre liečbu tupozrakosti a škúlenia, pohodlné, motivující. na výber 40 obrázků, pro chlapce i dievčatá..

Pokud Vás trápí vysoký krevní tlak, vybírejte pouze certifikované tlakoměry. Komfortné prenosne masážne stoly a príslušenstvo k masážnym stolom.

KX Laser - účinná laserová terapie na základě současných poznatků lékařského vývoje

Ogstudiovoziky.sk - Predaj a servis elektrických invalidných vozíkov a skútrov.